Kinetik needs your help! In April a fire destroyed our headquarters. Learn the full story and support us at kinetik.bg

Хардуерен Инженер

Екипът на Kinetik Go-Karts е част от Kinetik Automotive и се занимава с разработката и производството на най-добрите електрически картинги в света. Радваме се да ви съобщим, че имаме свободни позиции, отворени за апликации!

Моментът е изключително вълнуващ за всеки нов член от екипа, тъй като ще има възможността да вземе активно участие в прехода от ДВГ към електрическо задвижване в моторните спортове и в частност картинг спорта. Нашата амбиция е да развиваме картинг платформа, която да позволи адекватната подготовка на новото поколение electric-first пилоти. За да постигнем целта си се нуждаем от целенасочени, мотивирани, любопитни и независими хора, които да се присъединят към екипа ни и да ни помогнат да осъществим тази промяна.

Като част от екипа на Kinetik, главният фокус на хардуерният инженер ще бъде създаването на електрически картинги – машини от напълно нов състезателен клас, който тепърва предстои да бъде установен на световната сцена. Окабеляване на системи с ниско и високо напрежение, създаване на печатни платки, както и избор и тестване на висок клас конектори и електрически компоненти са само част от задачите, с които може да очаквате да се сблъскате всеки ден.

Ежедневни задачи:

  • Разработване на електрически схематики на направеното окабеляване по електрическите картинги – както за ниско така и за високо напрежение
  • Проектиране на електрически системи и електронни платки използвайки по възможност Altium designer
  • Сглобяване, тестване и оценка на печатни платки
  • Избор на висок клас електрически компоненти, въз основа на зададени изисквания
  • Водене на технически презентации и продуктови оценки
  • Правене на промени в дизайна въз основа на данни от тестове
  • Окабеляване на системи с високо и ниско напрежение при сглобяване на картинги
  • Колабориране с останалите инженери по проекта

Умения и Изисквания:

  • Разработката на печатни платки
  • Разработката на електрически схематики и окабеляване
  • Сглобяването на конектори и системи с ниско напрежение
  • Работа с уреди за отстраняване на неизправности
  • Свободно владеене на Английски или Български е задължително. Всеки друг език би се смятал за полезен
  • Работа в екип
  • Силна мотивация и страст към електрически превозни средства

Какво предлагаме:

  • Възможността да работите по продукти на световно ниво
  • Приятелска работна среда
  • Динамична и целенасочена работна култура
  • Покриване на транспортни разходи за градски транспорт
  • Гъвкаво работно време

Как да кандидатствате?

  • Приложете CV на Български или Английски
  • Приложете линк към Linkedin профила си
  • Напишете кратко мотивационно писмо представящо вас и причините да искате, да станете част от екипа на Кинетик.

Наличието на горепосочените умения определено би подпомогнало вашата кандидатура, но това, което ценим повече от опита е страстта и всеотдайността която определени хора притежават. Затова, ако проектите, по които работим ви вдъхновява и можете да си се представите като част от екипа, ви окуражаваме да се свържете с нас, дори и да не притежавате точните умения описани по-горе.

Благодарим на всички, които подадат апликации за наличните позиции! Всички кандидатури ще получат еднакво внимание, независимо от възрастта, пола, расата, или която и да е друга характеристика на човека.